Acıbadem Adak Kurbanlık

Acıbadem Adak Kurbanlık

Acıbadem Adak Kurbanlık Akika Kurbanı

Acıbadem Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Acıbadem bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

acıbadem mahallesi acil adak, acıbadem mahallesi acil kurbanlık, acıbadem mahallesi adak, acıbadem mahallesi adak kesim yeri, acıbadem mahallesi kurbanlık, acıbadem mahallesi kurbanlık koç, acıbadem mahallesi kurbanlık kuzu, acıbadem mahallesi ucuz adak, acıbadem mahallesi ucuz kurbanlık, acıbadem mahallesi akika adak