Şile Kurbanlık

Şile Kurbanlık

Şile Kurbanlık Koç Koyun Kuzu Satış Ve Kesim Yeri Görüntülü kesim ile kurbanlıklarınız istediğiniz adrese teslim edilir

Şile Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Şile acil adak, Şile acil kurbanlık, Şile adak, Şile adak fiyatları, Şile adak kesim yeri, Şile adaklık koyun, Şile akika adak, Şile en ucuz adak, Şile en uygun kurbanlık, Şile En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Şile kurbanlık, Şile Kurbanlık Keçi, Şile kurbanlık koç, Şile kurbanlık koyun, Şile kurbanlık kuzu, Şile ucuz adak, Şile ucuz kurbanlık